EDYCJE KURSÓW ZIELARSKICH 2019
TERMINY KURSÓW ZIELARSKO-MEDYCZNYCH: 
WARSZAWA: 
09.02.2019 - 15.06.2019
         ŁÓDŹ:  25.02.2019  - 11.03.2019      
KURSY ON-LINE,  WARSZTATY, ZAJĘCIA W TERENIE 
                       
III OGÓLNOPOLSKIE FORUM ZIELARSKIE 1-2 GRUDNIA 2018
TARGI ZIELARSKIE, WYKŁADY I WARSZTATY DLA MIŁOŚNIKÓW ZIÓŁ - HOTEL GRAND,    UL. PIOTRKOWSKA 72 W ŁODZI, 1-2 GRUDNIA 2018

Grupa zielarska Herbaria

Zdrowy pomysł na biznes

Już ponad 60 sklepów zielarsko-medycznych i drogerii zielarskich wspólnie tworzy Grupę Zielarską Herbaria! Nasze działania przynoszą pozytywne efekty, co doceniają zrzeszeni zielarze. Przychylnym okiem patrzy też na nas Polska Izba Zielarsko-Medyczna i Drogeryjna.
Zapraszamy kolejne sklepy do wspólpracy!

Celem stworzenia grupy zielarskiej jest zwiększenie przewagi konkurencyjnej wobec innych podmiotów w tym sektorze, poprzez podniesienie atrakcyjności sklepów medyczno-zielarskich należących do grupy HERBARIA, pod względem ceny produktów, obsługi pacjenta oraz wiedzy i efektywności działań promocyjnych i reklamowych.

Aby osiągnąć powyższy cel, nasz zespół stale współpracuje z firmami farmaceutycznymi, producentami preparatów i leków dopuszczonych do obrotu w sklepach medyczno-zielarskich oraz dystrybutorami tych produktów na terenie Polski. Korzystamy także z wiedzy pracowników Akademii Medycznych, NFZ,  specjalistów w dziedzinie prawa i marketingu farmaceutycznego. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i nowe możliwości – zapraszamy do kontaktu.
W grupie zielarskiej HERBARIA szczególną wagę przykładamy również do wiedzy personelu obsługującego pacjentów – naszym zadaniem jest stałe podnoszenie umiejętności w zakresie stosowania produktów leczniczych oraz pod względem pełnej informacji o nowych, naturalnych środkach i sposobach zapobiegania chorobom. Dążymy do jak najwyższej  jakości proponowanej obsługi i doradztwa farmaceutyczno-zielarskiego, poprzez szereg szkoleń zarówno z zakresu wiedzy zielarskiej, jak również prawa farmaceutycznego. Dbamy o samopoczucie naszego pacjenta, tworząc przyjazne wnętrza naszych placówek oraz podnosząc kwalifikacje i wrażliwość personelu. Łączymy naturalną pasję zielarską z wizją nowocześnie zarządzanej firmy.

Na każdym etapie naszej pracy dbamy o zaspokojenie potrzeb wszystkich uczestników prowadzonych przez nas działań. W sklepach  medyczno-zielarskich grupy HERBARIA najwyższą wartością jest zadowolenie pacjenta, a dzięki temu wymierna korzyść z prowadzenia własnego biznesu.
Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji oraz lista adresów sklepów medyczno-zielarskich wchodzących w skład GRUPY ZIELARSKIEJ HERBARIA dostępna jest na stronie grupaherbaria.pl