ZIELARZ FITOTERAPEUTA W WARSZAWIE - KOD ZAWODU 323012
KURS ZAWODOWY  18-20.09.2020 - 17.10.2021 - 320 GODZIN !!!
KOCHAM ZIOŁA - PISMO PASJONATÓW ZIÓŁ
NOWA SERIA WYDAWNICZA OD ZIELARZY DLA ZIELARZY
WWW.kochamziola.pl

Grupa zielarska Herbaria

Zdrowy pomysł na biznes

Już ponad 60 sklepów zielarsko-medycznych i drogerii zielarskich wspólnie tworzy Grupę Zielarską Herbaria! Nasze działania przynoszą pozytywne efekty, co doceniają zrzeszeni zielarze. Przychylnym okiem patrzy też na nas Polska Izba Zielarsko-Medyczna i Drogeryjna.
Zapraszamy kolejne sklepy do wspólpracy!

Celem stworzenia grupy zielarskiej jest zwiększenie przewagi konkurencyjnej wobec innych podmiotów w tym sektorze, poprzez podniesienie atrakcyjności sklepów medyczno-zielarskich należących do grupy HERBARIA, pod względem ceny produktów, obsługi pacjenta oraz wiedzy i efektywności działań promocyjnych i reklamowych.

Aby osiągnąć powyższy cel, nasz zespół stale współpracuje z firmami farmaceutycznymi, producentami preparatów i leków dopuszczonych do obrotu w sklepach medyczno-zielarskich oraz dystrybutorami tych produktów na terenie Polski. Korzystamy także z wiedzy pracowników Akademii Medycznych, NFZ,  specjalistów w dziedzinie prawa i marketingu farmaceutycznego. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i nowe możliwości – zapraszamy do kontaktu.
W grupie zielarskiej HERBARIA szczególną wagę przykładamy również do wiedzy personelu obsługującego pacjentów – naszym zadaniem jest stałe podnoszenie umiejętności w zakresie stosowania produktów leczniczych oraz pod względem pełnej informacji o nowych, naturalnych środkach i sposobach zapobiegania chorobom. Dążymy do jak najwyższej  jakości proponowanej obsługi i doradztwa farmaceutyczno-zielarskiego, poprzez szereg szkoleń zarówno z zakresu wiedzy zielarskiej, jak również prawa farmaceutycznego. Dbamy o samopoczucie naszego pacjenta, tworząc przyjazne wnętrza naszych placówek oraz podnosząc kwalifikacje i wrażliwość personelu. Łączymy naturalną pasję zielarską z wizją nowocześnie zarządzanej firmy.

Na każdym etapie naszej pracy dbamy o zaspokojenie potrzeb wszystkich uczestników prowadzonych przez nas działań. W sklepach  medyczno-zielarskich grupy HERBARIA najwyższą wartością jest zadowolenie pacjenta, a dzięki temu wymierna korzyść z prowadzenia własnego biznesu.
Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji oraz lista adresów sklepów medyczno-zielarskich wchodzących w skład GRUPY ZIELARSKIEJ HERBARIA dostępna jest na stronie grupaherbaria.pl