NOWOROCZNY ZJAZD ZIELARSKI W SOCHACZEWIE 27-28.01.2018
SPOTKANIE BRANŻOWE ŁĄCZĄCE WYKŁADY, TARGI I DEBATĘ DOTYCZĄCĄ SYTUACJI POLSKICH ZIÓŁ
EDYCJE KURSÓW ZIELARSKICH 2018
TERMINY KURSÓW ZIELARSKO-MEDYCZNYCH: 
WARSZAWA: 
10 luty - 2 czerwiec 2018
         ŁÓDŹ: 05-19 luty 2018             
KURSY ON-LINE,  WARSZTATY ZIELARSKIE 
                        NOWE CENY NA NOWY ROK!

LOGRYS - Ośrodek Promowania Farmacji

Od 2014 roku Logrys jest częścią Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Zajmujemy się szeregiem działań na rzecz krzewienia wiedzy medycznej, farmaceutycznej i zielarskiej. Prowadzimy kursy z towaroznawstwa zielarskiego oraz tworzymy jedyną w Polsce Grupę Zielarską Herbaria. W ramach Instytutu Zielarstwa Polskiego prowadzimy także warsztaty i szkolenia dla hobbystów - Akademia Zielarza, a także organizujemy targi i szkolenia dla już istniejących sklepów zielarskich.


Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń medyczno-zielarskich, zarówno pod względem uzyskiwania obowiązkowych uprawnień zawodowych, jak i pod kątem wiedzy stosowanej przez entuzjastów wiedzy o ziołach, lekach i suplementach.  Nasze kursy zielarsko-medyczne to nie tylko teoria! Prowadzimy praktyczne zajęcia w terenie - w Dziale Roślin Leczniczych największego Ogrodu Botanicznego oraz warsztaty z hodowli i uprawy roślin leczniczych w Centrum Ogrodniczym Tracz k/Strykowa. 
Olbrzymią zaletą jest fakt, że po nabyciu uprawnień nasi absolwenci mogą skorzystać z pełnej pomocy, na każdym etapie uruchamiania sklepu zielarsko-medycznego. W tym zakresie swoją wiedzą i doświadczeniem służą prawnicy, koordynatorzy Grupy Zielarskiej Herbaria oraz eksperci z zakresu medycyny naturalnej i fitoterapii.
Zajmujemy się również kompleksowym promowaniem leków i  preparatów farmaceutycznych – od momentu przygotowania planów  działania na rynku aż po kontrolę sprzedaży.
Najwyższa jakość naszych usług pozwala na podejmowanie współpracy z wieloma sklepami medyczno-zielarskimi, aptekami oraz firmami farmaceutycznymi. Nasze działania uzyskują aprobatę podmiotów na rynku farmaceutycznym dzięki stałej współpracy z  Akademią Medyczną, Ogrodem Botanicznym, Izbą Aptekarską oraz Polską Izbą Zielarsko-Medyczną i Drogeryjną, Wojewódzkim Inspektoratem Farmaceutycznym, a także z Ministerstwem Zdrowia.
Od 2011 roku prowadzimy także Grupę Zielarską Herbaria, zrzeszającą zielarzy i fitoterapeutów w ramach wspólnych działań zakupowych i marketingowych.

Zakres naszych działań to przede wszystkim:
  • kursy zielarsko-medyczne z zakresu towaroznawstwa zielarskiego;
  • koordynacja działania Grupy Zielarskiej Herbaria - www.grupaherbaria.pl
  • zjazdy i targi zielarskie dla już istniejących sklepów zielarskich;
  • pomoc w rozpoczęciu działalności sklepów zielarsko-medycznych;
  • szkolenia z zakresu doradztwa farmaceutycznego;
  • wprowadzanie towarów  i usług na rynek farmaceutyczny i medyczny
  • przedstawiciele kontraktowi - outsourcing                           
  • szkolenia i spotkania informacyjne dla lekarzy, farmaceutów, zielarzy
  • doradztwo marketingowe oraz reklama i public relations