NOWOROCZNY ZJAZD ZIELARSKI W SOCHACZEWIE 27-28.01.2018
SPOTKANIE BRANŻOWE ŁĄCZĄCE WYKŁADY, TARGI I DEBATĘ DOTYCZĄCĄ SYTUACJI POLSKICH ZIÓŁ
EDYCJE KURSÓW ZIELARSKICH 2018
TERMINY KURSÓW ZIELARSKO-MEDYCZNYCH: 
WARSZAWA: 
10 luty - 2 czerwiec 2018
         ŁÓDŹ: 05-19 luty 2018             
KURSY ON-LINE,  WARSZTATY ZIELARSKIE 
                        NOWE CENY NA NOWY ROK!

LOGRYS - Ośrodek Promowania Farmacji

LOGRYS OŚRODEK PROMOWANIA FARMACJI jest częścią Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. W 2014 roku doszło do połączenia kilku podmiotów działających w środowisku zielarskim, dzięki czemu mamy możliwość poszerzenia zakresu działań oraz dotarcia do coraz liczniejszej grupy pasjonatów zielarstwa. W ramach Instytutu Zielarstwa Polskiego funkcjonują także: Akademia Zielarza - zajęcia i warsztaty dla hobbystów oraz Grupa Zielarska Herbaria - łącząca sklepy zielarskie.

INSTYTUT ZIELARSTWA POLSKIEGO I TERAPII NATURALNYCH - zajmujemy się szeregiem działań na rzecz krzewienia wiedzy medycznej, farmaceutycznej i zielarskiej. Prowadzimy kursy z towaroznawstwa zielarskiego, szkolenia i targi zielarskie oraz tworzymy jedyną w Polsce Grupę Zielarską Herbaria.

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń medyczno-zielarskich, zarówno pod względem uzyskiwania obowiązkowych uprawnień zawodowych, jak i pod kątem wiedzy praktycznej stosowanej przez entuzjastów wiedzy o ziołach, lekach i suplementach.  Zajmujemy się również kompleksowym promowaniem leków i  preparatów farmaceutycznych – od momentu przygotowania planów  działania na rynku aż po kontrolę sprzedaży.
Najwyższa jakość naszych usług pozwala na podejmowanie współpracy z wieloma sklepami medyczno-zielarskimi, aptekami oraz firmami farmaceutycznymi. Nasze działania uzyskują aprobatę podmiotów na rynku farmaceutycznym dzięki stałej współpracy z  Akademią Medyczną, Ogrodem Botanicznym, Izbą Aptekarską, Wojewódzkim Inspektoratem Farmaceutycznym oraz Ministerstwem Zdrowia. Ściśle współpracujemy z Polską Izbą Zielarsko-Medyczną i Drogeryjną, z którą wspólnie prowadzimy szkolenia i targi zielarskie dla już istniejących sklepów zielarsko-medycznych i zielarni.

Zakres naszych działań to przede wszystkim:
  • kursy medyczno-zielarskie z zakresu towaroznawstwa zielarskiego;
  • szkolenia z zakresu doradztwa farmaceutycznego;
  • wprowadzanie towarów  i usług na rynek farmaceutyczny i medyczny
  • przedstawiciele kontraktowi - outsourcing                           
  • szkolenia i spotkania informacyjne dla lekarzy, farmaceutów, zielarzy
  • doradztwo marketingowe oraz reklama i public relations