ZIELARZ FITOTERAPEUTA W WARSZAWIE - KOD ZAWODU 323012
KURS ZAWODOWY  18-20.09.2020 - 17.10.2021 - 320 GODZIN !!!
KOCHAM ZIOŁA - PISMO PASJONATÓW ZIÓŁ
NOWA SERIA WYDAWNICZA OD ZIELARZY DLA ZIELARZY
WWW.kochamziola.pl

LOGRYS - Ośrodek Promowania Farmacji

LOGRYS OŚRODEK PROMOWANIA FARMACJI jest częścią Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. W 2014 roku doszło do połączenia kilku podmiotów działających w środowisku zielarskim, dzięki czemu mamy możliwość poszerzenia zakresu działań oraz dotarcia do coraz liczniejszej grupy pasjonatów zielarstwa. W ramach Instytutu Zielarstwa Polskiego funkcjonują także: Akademia Zielarza - zajęcia i warsztaty dla hobbystów oraz Grupa Zielarska Herbaria - łącząca sklepy zielarskie. Naszą specjalnością są KURSY ZIELARSKO-MEDYCZNE Z ZAKRESU TOWAROZNAWSTWA ZIELARSKIEGO, dające obowiązkowe uprawnienia zawodowe zgodnie z wymogami prawa.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W NIEZWYKLE CIEKAWYCH WYDARZENIACH ZIELARSKICH W 2018 ROKU, ORGANIZOWANYCH PRZEZ  
INSTYTUT ZIELARSTWA POLSKIEGO I TERAPII NATURALNYCH – GRUPA HERBARIA:


1. 
III FORUM ZIELARSKIE W ŁODZI -  1-2.12.2018
HOTEL GRAND, UL. PIOTRKOWSKA 72, ŁÓDŹ

Spotkanie wszystkich miłośników ziół – zarówno ze środowisk naukowych, producentów i dystrybutorów oraz osób stosujących rośliny lecznicze i zioła w życiu codziennym. Konferencja naukowa z szeregiem warsztatów i wykładów dla każdego zainteresowanego fitoterapią. Godne polecenia wykłady wybitnych specjalistów ziołolecznictwa z całej Polski. Spotkanie zdecydowanie branżowe.2. KURS ZIELARSKO-MEDYCZNY Z ZAKRESU TOWAROZNAWSTWA ZIELARSKIEGO

WYKŁADY PROWADZONE BEZPOŚREDNIO PRZEZ WYBITNYCH SPECJALISTÓW, WYJĄTKOWE PRZEDMIOTY I ZAGADNIENIA - TAKŻE ZAJĘCIA TERENOWE, KAMERALNE GRUPY, WARSZTATY PRAKTYCZNE, OBSZERNE MATERIAŁY NAUKOWE I SZEROKA MOŻLIWOŚĆ DYSKUSJI Z PROWADZĄCYMI
  Kurs dający obowiązkowe uprawnienia zawodowe do prowadzenia sklepów zielarsko-medycznych oraz wydawania produktów leczniczych w placówkach obrotu pozaaptecznego. Zajęcia prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Medycznego Wydział Farmacji oraz pracowników Ogrodu Botanicznego Dział Roślin Leczniczych.   Kurs obejmujący 80 godzin wykładów oraz zajęcia praktyczne, łączy fitoterapeutyczną wiedzę teoretyczną z podstawami zielarstwa oraz przygotowaniem do założenia własnego sklepu zielarsko-medycznego, zgodnie z wymogami przepisów Dz. U. 2009 nr 21 poz 118. Kurs prowadzony w oparciu o program zatwierdzony przez MZ oraz honorowany przez wszystkie Inspektoraty Farmaceutyczne.
 
  Po ukończeniu naszego kursu, jako jedyny ośrodek w Polsce pomagamy przy uruchomieniu działalności, wyborze asortymentu, nawiązaniu kontaktów z producentami, dystrybutorami i hurtowniami zielarskimi. Absolwenci kursu mogą również bezpłatnie dołączyć do Grupy Zielarskiej Herbaria oraz korzystać z naszych ofert handlowych i opieki prawnej. Dzięki silnie działającym mediom społecznościowym i współpracy z czasopismami branżowymi zapewniamy również reklamę  dla współpracujących z  nami sklepów zielarskich.

EDYCJA JESIENNA :
- W ŁODZI – 12-26.11.2018, zajęcia codziennie przez dwa tygodnie, egzamin składany przed komisją egzaminacyjną w dniu 8 października 2018.
- W WARSZAWIE – 29.09 – 15.12.2018, zajęcia co dwa tygodnie w weekendy, egzamin składany przed komisją egzaminacyjną w dniu 15 grudnia 2018.

INSTYTUT ZIELARSTWA POLSKIEGO I TERAPII NATURALNYCH - zajmujemy się szeregiem działań na rzecz krzewienia wiedzy medycznej, farmaceutycznej i zielarskiej. Prowadzimy kursy z towaroznawstwa zielarskiego, szkolenia i targi zielarskie oraz tworzymy jedyną w Polsce Grupę Zielarską Herbaria.

Specjalizujemy się w prowadzeniu KURSÓW Z TOWAROZNAWSTWA ZIELARSKIEGO - kurs zielarsko-medyczny, zarówno pod względem uzyskiwania obowiązkowych uprawnień zawodowych, jak i pod kątem wiedzy praktycznej stosowanej przez entuzjastów wiedzy o ziołach, lekach i suplementach.  Zajmujemy się również kompleksowym promowaniem leków i  preparatów farmaceutycznych – od momentu przygotowania planów  działania na rynku aż po kontrolę sprzedaży.
Najwyższa jakość naszych usług pozwala na podejmowanie współpracy z wieloma sklepami medyczno-zielarskimi, aptekami oraz firmami farmaceutycznymi. Nasze działania uzyskują aprobatę podmiotów na rynku farmaceutycznym dzięki stałej współpracy z  Akademią Medyczną, Ogrodem Botanicznym, Izbą Aptekarską, Wojewódzkim Inspektoratem Farmaceutycznym oraz Ministerstwem Zdrowia. Ściśle współpracowaliśmy z Polską Izbą Zielarsko-Medyczną, z którą wspólnie prowadziliśmy szkolenia i targi zielarskie dla już istniejących sklepów zielarsko-medycznych i zielarni.

Zakres naszych działań to przede wszystkim:
  • kursy medyczno-zielarskie z zakresu towaroznawstwa zielarskiego;
  • szkolenia z zakresu doradztwa farmaceutycznego;
  • wprowadzanie towarów  i usług na rynek farmaceutyczny i zielarski
  • przygotowanie artykułow, opisów i informacji o ziołach dla producentów i dystrybutorów                        
  • szkolenia i spotkania informacyjne dla lekarzy, farmaceutów, zielarzy
  • doradztwo marketingowe oraz reklama i public relations